HAKKIMIZDA

1986 yılından bugüne kadar metal kapı, pencere, cns deokratif korkuluklar, alüminyum ,krom, küpeşte ve çelik konstrüksiyon alanında geniş bir bilgi birikimine sahip, işini bilen, eğitimli, deneyimli iş gücü ile yoluna devam etmektedir. BAYIR METAL olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak, işi zamanında ve istenilen kalitede yapmak ve genel ticari etik kurallarına uymak tüm ticaret hayatımız boyunca temel ilkemiz olmuştur. BAYIR METAL kaliteyi iyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, müşteri isteklerine işin başından sonuna kadar her aşamada, istenileni daha iyi kalitede, daha ekonomik ve her defasında daha hızlı yanıt vermek prensibini kalite politikası olarak benimsemiştir.

MİSYONUMUZ

Kurulduğu günden bu yana hayata geçirdiği projeler ve kazanmış olduğu tecrübeler ile güvenilir ve istikrarlı yapısından taviz vermeden; portföyünü geliştirerek; ileri teknoloji bilgisi, dinamik ve yetkin kadrosuyla; müşterilerinin ihtiyaçlarına en doğru şekilde cevap verebilecek nitelikte, sağlam temeller üzerine oturmuş bir büyümeyi sağlamaktır.

VİZYON

Her projesine ilk günkü heyecanıyla başlayan, takım ruhuna sahip ekibimiz, yüksek kaliteli, hızlı ve ekonomik çözümler sunmakta, müşteri memnuniyetini en büyük kazancı saymaktadır.

DEĞERLERİMİZ

Etik Değerlere Bağlılık
Dürüst olmak,
Saygılı olmak,
Adil olmak
Müşteri Memnuniyetinin Sağlanması
Müşterilerimizin istek ve imkanlarını dikkate alarak ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlamaya çalışmak,
Müşterilerimizin kaynaklarını ekonomik, etkin ve verimli şekilde kullanmak.
Mükemmellik
Kalite çıtasını sürekli yükseltmek,
Uyguladığımız tüm projelerde en küçük detaylara dahi önem vermek
Gelişime Açık Yenilikçilik
Yaptığımız işlerde en iyi uygulamaları takip ederek daha iyisini yapmaya çalışmak,
Çağın gereklerine uygun teknolojik altyapı ile çalışmak,
Çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin ve taşeronlarımızın gelişimi için çaba harcamak.
Güvenilirlilik
Yaptıklarında ve söylediklerinde tutarlı olmak,
Herkese karşı adil davranmak,
Herkesin bilgilerini gizli tutmak.
Çevre Sorumluluğu
Doğal çevrenin korunmasını sağlamak için inşaat faaliyetlerimizin çevreye zararlı sonuçlar doğurmasına engel olmak, hava, su toprak kirlenmesini önlemek,
Koşullara müdahale edilemeyen durumlarda çevre üzerinde önemli ve olumsuz etkileri olabilecek üretim faaliyetlerine dahil olmamak,
Faaliyetlerimiz esnasında çevre dostu malzeme kullanmak, yürürlükte bulunan çevre ile ilgili yasal mevzuat ve idari düzenlemelere uymakla birlikte çevre bilincine uygun şekilde hareket etmek.
Sosyal Sorumluluk
Faaliyet gösterilen ülkenin kanunlarına uymak,
Tüm faaliyetlerimiz esnasında toplumun önceliklerinin firmamızın önceliklerinden daha önemli olduğunun bilincinde hareket etmek,
Yaşadığımız toplumu ve dünyayı daha yaşanılır hale getirmek için çaba göstermek.

BAYIR METAL

BAYIR METAL olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak, işi zamanında ve istenilen kalitede yapmak ve genel ticari etik kurallarına uymak tüm ticaret hayatımız boyunca temel ilkemiz olmuştur.

Bize Ulaşın

Adres: Güzelburç Mah.Yeni Sanayi Sitesi 11 Cad. 6. İniş No:28 Antakya/HATAY

Telefon: 0549 692 09 00

E-Posta: info@bayirmetal.com

Web: http://www.bayirmetal.com